Výměna manželek

Dítě nechám vybrečet, říká máma (17) z Výměny a kouří na balkoně

Začíná další týden a s ním přijde další premiérová Výměna manželek. Po "hadí“ Výměně se opět máte na co těšit. Hlavní hrdinkou tentokrát bude 17letá Iva na mateřské dovolené a její výrazně starší manžel. A bude se na co dívat.

"Já prostě nechám brečet to dítě a ať se prostě vybrečí,“ říká v klidu a s cigaretou v ruce 17letá Iva, která se má starat o děti ve své náhradní rodině, ale evidentně ji to moc netrápí. Není ani příliš divu, vzhledem k tomu, že je jí teprve 17 let, tak většina jejích vrstevnic řeší úplně jiné starosti – diskotéky, kluky, rande, večírky a další kratochvíle mládí…

 

Dítě sice nechá vybrečet a na balkoně si mezitím zapálí cigaretu, ale nebojí se v náhradní rodině ani kritizovat. "Nevím, jestli bych se v tomhle koupala, nebo nechala koupat svoje dítě,“ ušklíbá se 17letá Iva nad vanou, kterou evidentně nikdo dlouho nemyl.

Ve středeční premiérové Výměně manželek nebude nouze o dramatické situace. Pomluvy, stížnosti a hádky. Není tedy divu, že křehká 17letá dívka, která prožila za svůj život více než většina jejích vrstevnic, bude v průběhu mít velké problémy. "Uvažuju nad tím, že bych to ukončila, protože už to nedávám," plakala mladá Iva v průběhu Výměny!

Související obsah

Premiérový díl Výměny manželek sledujte už tuto středu ve 20:20 na TV Nova. Předchozí díly najdete na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Co má Kazma společného se středeční Výměnou manželek? Ukázal, jak to je!

Vychovávejte pozitivně, a vaše dítě nebude kňourat

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz