UFO

UFO přeletělo nad Bristolem! Odborníci prý znají jeho původ

UFO přeletělo nad Bristolem! Odborníci prý znají jeho původ
Zdroj: Thinkstockphotos

Neznámý objekt, který se objevil v noci z neděle na pondělí nad Bristolem šokoval místní obyvatele. Zatímco někteří odborníci se domnívají, že se jedná o satelitní družici, jiní tvrdí, že jde dozajista o předmět mimozemského původu.

Záběry z noční bristolské oblohy zachytily létající blikající předmět. Ten vyděsil obyvatele města na tolik, že se začali obávat invaze mimozemské civilizace.

Podle odborníků se mohlo jednat o satelitní družici nebo například čínský lampion štěstí. Experti z bristolského výzkumného centra  paranormálních jevů Society for Paranormal Research Investigation však mají jiný názor.

"Studoval jsem záběry a je jasné, že se jedná o neidentifikovatelné létající předměty," uvedl pro The Bristol Post Mark Davey.

Související obsah

Za UFO jsou často zaměňovány například drony, lampiony, meteorologické stanice, satelity, letadla na dálkové ovládání pro děti a jiné hračky.

Sám Mark Davey uznal, že je těžké určit původ létajícího předmětu. "Při bližším zkoumání záběrů se předmět změní ve světelnou kouli," uvedl.

Podle některých teorií je však Bristol jednoznačně semeništěm výskytu mimozemských energií a někteří dokonce navrhují, že by se bristolská věž Purdown BT Tower měla stát stanicí pro přijímání mimozemských plavidel.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz