Domácí

Popelářské auto zachytilo seniora, lékaři se snaží zachránit mu ruku

Vážnou dopravní nehodu vyšetřovali celé dopoledne policisté v Hradci Králové. Hlavní roli v ní sehráli popeláři. Při vyvážení popelnic se totiž pod kola několikatunového vozu dostal starší muž (87).

Podle pracovníků technických služeb, kteří byli ve voze a na zadních stupačkách, právě vysypali popelnice před panelákem a chystali se přejet o několik metrů dál na další stanoviště. Při rozjíždění se jim měl starší muž dostat před popelářské auto.

Přestože rychlost popelářského vozu byla minimální, auto muže zachytilo a řidič seniorovi přejel přes ruku. Zranění muže jsou pochopitelně velmi vážná, byl převezen na urgentní příjem fakultní nemocnice a lékaři se mu snaží ruku zachránit.

Kromě záchranářů do ulice Pod zámečkem vyjeli i hasiči, kteří po střetu museli vyčistit silnici. Policisté pak přímo na místě vyslechli popeláře, už teď je jasné, že řidič nebyl pod vlivem alkoholu.

Související obsah

Právě jejich výpověď by mohla objasnit důvod, proč se senior náhle objevil před autem. Samozřejmě že součástí jeho vyšetření bude i odběr krve na přítomnost alkoholu a lékařská zpráva by měla odpovědět i na otázku, jestli nebyla na vině nějaká jeho zdravotní indispozice.
 

Filip Pultar, klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz