Soutěž

Vítězka 1. kola ukázala sexy tělo! Máte lepší? Soutěžte také!

Vítězka 1. kola ukázala sexy tělo! Máte lepší? Soutěžte také!
Zdroj: TN.cz

První kolo soutěže o dívku léta zná svého vítěze. Hrát ale můžete dál. Stále jsou ve hře tři týdenní ceny i cena hlavní.

Vítězem prvního kola se stala Aneta Doskočilová z Českého Brodu. Sympatická blondýnka se vyfotila na pláži v bikinách. Fotku pak přihlásila do soutěže TN.cz "Dívka léta" a ovládla první týden. Vyhrála tak voucher v hodnotě 2 tisíc korun na nákup knih v prodejně Neoluxor. Kdo obsadil minulý týden druhé a třetí místo, se podívejte zde.

Zapojit se do soutěže můžete samozřejmě můžete i vy. Vaši fotku z dovolené přihlaste do naší velké soutěže. Když se bude líbit i ostatním, můžete vyhrát skvělé ceny! Svou soutěžní fotku můžete nahrát tady - soutez.tn.nova.cz

Soutěžit můžete ještě následující 3 týdny. V každém týdnu se hraje o tři týdenní ceny. A samozřejmě jsou ve hře i hlavní výhry. Hlavní cenou za všechny týdny je voucher v hodnotě 6 tisíc korun. Fotka na druhém místě získá voucher v hodnotě 4 tisíce a fotografie na třetím místě voucher v hodnotě 3 tisíce.

Jak hrajeme?

Hlasování probíhá v období 24. 9. 2017. V každém soutěžním kole zvítězí fotka, která dosáhne největšího procenta vyhraných "duelů". Do hodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se v daném hlasovacím kole zúčastnily alespoň 50 "duelů".

Po skončení posledního hlasovacího kola bude vyhodnocena jedna vítězná soutěžní fotografie celé soutěže, která získala nejvyšší procento vyhraných "duelů" za celou dobu hlasování v soutěži, tj. souhrnně za všechna hlasovací kola. Do vyhodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se zúčastnily celkem alespoň 200 "duelů".


Kompletní herní řád najdete tady.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz