Napadení

Grázl rozmašíroval muži obličej, pak odešel do metra. Poznáte ho?

Pražští policisté marně pátrají po neznámém rváči a jeho kamarádovi, kteří u vstupu do stanice metra Ládví bezdůvodně napadli jiného muže. Útok byl velmi brutální, oběť utrpěla mnohočetná zranění.

"Případ se odehrál na konci června tohoto roku okolo půl jedenácté večer. Poškozený šel po ulici a bez jakékoliv příčiny dostal od jednoho z útočníků pěstí do obličeje, až upadl na zem. Jestli pak ještě útok dál pokračoval, si poškozený nepamatuje, protože upadl do bezvědomí," přibližuje bezdůvodné napadení mluvčí pražské policie Jan Daněk.


O tom, že úderů bylo nejspíš víc, svědčí mužova zranění. Když totiž lidé z blízké restauraci přivolali zraněnému sanitku, která ho převezla do nemocnice, ukázalo se, že dotyčný má v obličeji několik zlámaných kostí, tržnou ránu na hlavě a také vyražené zuby.

"Podezřelé muže zachytilo v okolí metra několik kamer. Muž, který měl poškozeného udeřit, byl oblečený do zeleného trička s krátkými rukávy, fialových kraťasů, na nohou měl bílé boty a na hlavě černobílou kšiltovku. Muž přítomný napadení byl oblečený do modrého trička s krátkými rukávy, světle modrých až bílých kraťasů, na nohou měl černé boty a na hlavě černou kšiltovku," popsal hledané muže Daněk.


Související obsah


Pokud jednoho nebo oba mladíky poznáváte nebo víte, kde se zdržují, neváhejte se obrátit na linku 158. Případ policisté prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví a výtržnictví, za což hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz