Vtip

Živý klaun děsí návštěvníky kina, kteří přišli shlédnout horor TO!

Živý klaun děsí návštěvníky kina, kteří přišli shlédnout horor TO!
Zdroj: Profimedia

Horor To, natočený podle knižní předlohy Stephena Kinga, vstoupil do kin tento víkend a od té doby trhá rekordy v návštěvnosti. Ve Velké Británii však na návštěvníky některých kin čekalo poněkud znepokojivé překvapení. Jedním z návštěvníků totiž byl právě strašidelný klaun Pennywise.

Pennywise je sadistický klaun, který ve filmu vraždí děti a již v původní verzi filmu z roku 1990 děsil nejen děti, ale i dospělé. Proto není překvapením, že pokud takového klauna potkáte na ulici, zježí se vám všechny chlupy na těle a máte tendenci vzít nohy na ramena. Natož pak, když se vedle vás posadí v kině.


Skupinka vtipálků z Velké Británie se totiž rozhodla, že divákům sledování filmu zpříjemní tím, že si vyrazí do kina právě v převleku klauna. Samozřejmě, že klaun, sedící v prázdném kině, vyvolal vlnu hysterie.


Twitter se okamžitě zaplnil příspěvky návštěvníků kina, kteří na děsivého klauna narazili. Klaun si říká Johnny a často s sebou má ještě červený balonek, stejně jako Pennywise ve filmu.


Někteří návštěvníci na sociálních sítích dokonce přiznali, že když klauna v kině spatřili, otočili se na patě a raději utekli. Upřímně, může se jim někdo divit?
 

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz