Jiří Paroubek

Paroubkovi řeší rozvod a péči o dceru. K soudu přišla i Zuzana!

U obvodního soudu Prahy 5 proti sobě právě stanuli manželé Paroubkovi. Probíhá první stání k péči o dceru Margaritu. Na místo dorazili oba manželé Petra i Jíří. Svého bývalého manžela přišla podpořit i Zuzana Paroubková.

Petra Paroubková opustila manžela Jiřího po deseti letech vztahu. Bývalý premiér a předseda ČSSD přišel jednoho dne domů a manželka byla pryč i s dcerou. Nechala pouze dopis na rozloučenou.

 

Související obsah

Paroubková poté uvedla, že jejich manželství zaznamenávalo potíže od začátku, a že byla chyba začínat si s ženatým mužem. Po odchodu od manžela řešila navíc finanční problémy. Z počátku odloučení dokonce odmítala Jiřímu kontakt s dcerou Margaritou.

Petra Paroubková o svém odchodu od manžela promluvila veřejně teprve nedávno a uvedla, že ve vztahu trpěla. Toto tvrzení však Jiří Paroubek razantně odmítl a doplnil, že jediné, co ve vztahu trpělo, byla jeho peněženka. Manželce platil luxusní dovolené několikrát do roka a rozhodně podle něj nestrádala.

Související obsah

K dnešnímu stání doprovodila bývalého manžela i Zuzana Paroubková. Zuzana a Jiří jsou si stále blízcí. V sobotu společně, ruku v ruce, oženili syna. Právě Zuzana byla pro Petru jedním z hlavních důvodů rozvodu. Travila s nimi až příliš mnoho času, jezdila na chatu i na výlety.

"Já si myslím, že Petře vadila cesta do Rakouska a ty pobyty na chatě. Ale musím říci, že ona sama si přála, abych do toho Rakouska s nimi jela. Ještě jsem se bývalého manžela ptala, zda to Petra opravdu chce. A chtěla. Na tu chatu to bylo to samé. Mám tam jezdit, ptala jsem se. To bylo zase kvůli vaření, abych pomohla. Já jsem jí řekla, jestli ti to nebude vadit a jsi si jistá, tak když ti to nebude vadit, tak pojedu," vyjádřila se dnes paní Zuzana.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jiří Paroubek promluvil o strádání Petry Paroubkové: Žila v nechutném luxusu!

NEJVĚTŠÍ AFÉRY A SKANDÁLY: Jak čeští politici k rozvodu a hanbě přišli!

kik, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz