Soutěž

Druhé kolo soutěže o dívku léta zná vítězky! Hrajte také!

Druhé kolo soutěže o dívku léta zná vítězky! Hrajte také!
Dívka léta |

Druhé kolo soutěže o dívku léta zná své vítězky. Hrát ale můžete dál. Stále jsou ve hře dvě týdenní ceny i cena hlavní.

Vítězem druhého kola se stala Jana Kadlecová z obce Zálešná. Na druhém místě skončila Veronika Antončíková z Hlučína a třetí místo obsadila Denisa Šindelářová z Prahy. Kompletní žebříček druhého kola najdete zde.Zapojit se do soutěže můžete samozřejmě můžete i vy. Svou fotku z dovolené přihlaste do naší velké soutěže. Když se bude líbit i ostatním, můžete vyhrát skvělé ceny!

Svou soutěžní fotku můžete nahrát tady - soutez.tn.nova.cz

Soutěžit můžete ještě následující dva týdny. V každém týdnu se hraje o tři týdenní ceny. A samozřejmě jsou ve hře i hlavní výhry. Hlavní cenou za všechny týdny je voucher v hodnotě 6 tisíc korun. Fotka na druhém místě získá voucher v hodnotě 4 tisíce a fotografie na třetím místě voucher v hodnotě 3 tisíce.

Jak hrajeme?

Hlasování probíhá do 24. 9. 2017. V každém soutěžním kole zvítězí fotka, která dosáhne největšího procenta vyhraných "duelů". Do hodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se v daném hlasovacím kole zúčastnily alespoň 50 "duelů".

Po skončení posledního hlasovacího kola bude vyhodnocena jedna vítězná soutěžní fotografie celé soutěže, která získala nejvyšší procento vyhraných "duelů" za celou dobu hlasování v soutěži, tj. souhrnně za všechna hlasovací kola. Do vyhodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se zúčastnily celkem alespoň 200 "duelů".

Kompletní herní řád najdete tady.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz