Soused

Spory sousedů vygradovaly, jeden druhému bodl nůž do ledvin!

Dlouhodobé spory dvojice sousedů vyvrcholily v Klatovech v pátek večer opravdu extrémním způsobem. Jednomu z mužů totiž ruply nervy a na svého soka se vrhnul s nožem v ruce.

Podle sousedů měla dvojice starších mužů bydlících na Masarykově třídě spory delší dobu a obvykle se točily kolem balkónu toho, který bydlel v nižším patře. Podle portálu Krimi Plzeň si například muž stěžoval, že mu na balkón z vyššího patra létají zvratky nebo kávová sedlina.


Dlouhodobé antipatie se v pátek kolem 22. hodiny změnily v záchvat zuřivosti. Soused z vyššího patra si to s tím druhým přišel vyříkat tváří v tvář.


Jenže se na konfrontaci vyzbrojil nožem, vnikl sokovi do bytu a tam mu čepel zabodl do zad na úrovni ledvin. Jen se štěstím nezpůsobil hlubokou ránu.

Související obsah

"Útočníka narozeného v roce 1956 jsme na místě zadrželi a provedli jsme dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která ukázala 1,67 promile. Ve věci jsme již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu v souběhu s trestným činem porušování domovní svobody," uvedla pro Krimi Plzeň mluvčí policistů.

pez, TN.cz

K tématu Soused

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz