Domácí

Poznáváte svědky znásilnění v Olomouci? Pomozte s pátráním

Závažný trestný čin násilného charakteru řeší od minulého týdne olomoučtí policisté. V této souvislosti hledají dva lidi, kteří by jim mohli poskytnout důležité informace.

Policisté už téměř týden marně pátrají v souvislosti se znásilněním po neznámém muži. Kamery ho zachytily minulý týden ve středu třináctého září krátce před půlnocí. Muž v tu dobu procházel poblíž kasina v olomoucké části Hodolany.

"Může být pro policisty velmi důležitým svědkem. Pokud by někdo z fotografií muže poznal, případně by disponoval informacemi, které by pomohly k jeho ztotožnění, ať neprodleně kontaktuje policisty," apelovala mluvčí policistů Irena Urbánková.

Na fotografii je ještě jedna žena. I tu policisté hledají. Bohužel bude asi velmi obtížné ji identifikovat. V každém případě právě tato dvojice by mohla policistům hodně pomoct při objasnění velmi závažného trestného činu.

Související obsah

Nic víc ke znásilnění policisté ještě nechtějí říct. Nechtějí ani konkretizovat, kde přesně v okolí kasina k němu mělo dojít. Přesto doufají, že se jim oba lidé na fotografiích ozvou na linku 158.
 

klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz