Domácí

Poznáváte svědky znásilnění v Olomouci? Pomozte s pátráním

Závažný trestný čin násilného charakteru řeší od minulého týdne olomoučtí policisté. V této souvislosti hledají dva lidi, kteří by jim mohli poskytnout důležité informace.

Policisté už téměř týden marně pátrají v souvislosti se znásilněním po neznámém muži. Kamery ho zachytily minulý týden ve středu třináctého září krátce před půlnocí. Muž v tu dobu procházel poblíž kasina v olomoucké části Hodolany.

"Může být pro policisty velmi důležitým svědkem. Pokud by někdo z fotografií muže poznal, případně by disponoval informacemi, které by pomohly k jeho ztotožnění, ať neprodleně kontaktuje policisty," apelovala mluvčí policistů Irena Urbánková.

Na fotografii je ještě jedna žena. I tu policisté hledají. Bohužel bude asi velmi obtížné ji identifikovat. V každém případě právě tato dvojice by mohla policistům hodně pomoct při objasnění velmi závažného trestného činu.

Související obsah

Nic víc ke znásilnění policisté ještě nechtějí říct. Nechtějí ani konkretizovat, kde přesně v okolí kasina k němu mělo dojít. Přesto doufají, že se jim oba lidé na fotografiích ozvou na linku 158.
 

klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz