OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Mějte svá nejintimnější přání pod kontrolou

Mějte svá nejintimnější přání pod kontrolou
Zdroj: oficiální zdroj

Jsem těhotná nebo nejsem? Základní otázka mnoha žen, které aktivně plánují potomka.

Prvním příznakem těhotenství bývá absence očekávané menstruace a prvním pomocníkem při jeho určení je těhotenský test. Dva vytoužené proužky na těhotenském testu sice znamenají první potvrzení začátku nového života, ovšem s návštěvou gynekologa byste měla ještě počkat. Že se vám čekat nechce? Zkraťte nejistotu s novým těhotenským testem Cleablue Digital.

Plánujete založení rodiny? Už žádné počítání!

Mnoho žen se po pozitivním výsledku na těhotenském testu okamžitě objednává na gynekologii, kde je obvykle čeká nepříliš potěšující zpráva. Lékař tak brzy na ultrazvuku nevidí nic a objedná rovnou na pozdější termín. Pokud ale nechcete čekat déle, než je skutečně nutné, použijte nový těhotenský test Clearblue Digital. Kromě potvrzení těhotenství zobrazí i počet týdnů od početí a budete tak přesně vědět, kdy má význam na gynekologii zajít.

Jak to funguje v praxi
Těhotenský test Clearblue Digital můžete použít v kteroukoliv denní dobu. Pokud ovšem testování provádíte již před dnem očekávané menstruace, použijte první ranní moč daného dne. Ta se při testování a navíc s ohledem na co nejpřesnější výsledky obecně doporučuje. Probíhající test bude signalizovat ikona přesýpacích hodin. Do tří minut se na displeji zobrazí výsledek, přičemž jako první se objeví potvrzení těhotenství v podobě symbolu znaménka plus a následně i počet týdnů, před kolika došlo k početí. Test Clearblue Digital zjišťuje přítomnost těhotenského hormonu hCG s přesností na více než 99 % a počet týdnů od početí s přesností 93 %. Vsaďte na celosvětově nejprodávanější značku těhotenských a ovulačních testů.

Více info na cz.clearblue.com

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz