Domácí

Majka hledá svou dávnou lásku z vojny! Pomůžete jí Pepína najít?

Majka hledá svou dávnou lásku z vojny! Pomůžete jí Pepína najít?
Zdroj: facebook

Lidé často využívají sociální sítě, aby našli své milované, příbuzné nebo i neznámé lidi, které poznali na cestách, ale neodvážili se je oslovit. Výjimkou není ani Majka S., která hledá svého milého, kterého navštěvovala na vojně. Pomůžete?

Říká se, že svět je malý a všichni se vlastně znají a sociální sítě ho dělají ještě o trochu provázanější. Toho lidé často využívají, protože jim to umožňuje hledat dlouho ztracená přátelství, lásku nebo třeba rozhádané příbuzné.

A i Majka S. hledá někoho, koho již dlouho neviděla a je pro ní velmi důležitý. "Facebook je prý mocný... hledám léta Pepína," píše Majka v úvodu příspěvku. Pepíno byl její milý a dojížděla za ním na vojnu do Frýdku-Místku.

I když do něj byla zamilovaná, nedělá si iluze. "Nechci dělat problémy, vím, že bude zadaný. Chci jen jedno, setkat se a promluvit si. A chci abys věděl, vždycky jsem tě milovala," píše Majka.

Související obsah

Pokud si Pepíno zprávu přečte, může nás kontaktovat prostřednictvím emailu zpravy@nova.cz a také na profilu TN.cz na Facebooku, zprávu potom přepošleme.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz