Dagmar Havlová

Dagmar Havlová zuří kvůli pietě Třísky: Šíří se o mně naprosté lži!

Dagmar Havlová zuří kvůli pietě Třísky: Šíří se o mně naprosté lži!
Zdroj: Korzo

V pátek vzdají poslední poctu příbuzní, přátelé a kolegové herci Janu Třískovi, pietu od 9:30 hostí Národní divadlo. Podle některých médií na ní měla hovořit i Dagmar Havlová, ale žádost odmítla. To jsou podle vdovy po Václavu Havlovi naprosté lži.

"Musím alespoň takhle reagovat na naprosté lži, které o mně opět šíří bulvár," napsala v úvodu svého prohlášení na Facebooku Dagmar Havlová. "Honza byl kamarád mého muže, ale pohřeb organizuje rodina a mne nikdo ani neoslovil!!!" vysvětlila."Možná se lhaním o mně zvýší prodej těchto neslušných medií, ale je to nemravné a sprosté. Máme svobodu slova, ale ta přeci neznamená, že se lhaní i v takové smutné situaci stane běžnou záležitostí. To nemají tihle lidé a jejich šéfové ani kousek cti a svědomí?," napsala Havlová.

Václav Havel by měl ve čtvrtek 81. narozeniny. "Bohužel jsem momentálně už několik dní nemocná. Tradičně máme v Pražské křižovatce Cenu Dagmar a Václava Havlových, kterou jsem založila. Leč poprvé po letech k mé velké lítosti beze mne," dodala Havlová.

Související obsah

Cenu Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97 letos dostane americký teoretický fyzik Nathaniel David Mermin. Za Dagmar Havlovou letos předá ocenění švagr Ivan. "Musím na pokyn lékařů zůstat v posteli," vysvětlila.

Herec Jan Tříska zemřel tragicky minulé pondělí ve 2 hodiny ráno poté, co se zranil při pádu z Karlova mostu. Tříska, který žil od 70. let ve Spojených státech, přijel do České republiky kvůli natáčení filmu Na střeše.


Živé vysílání z posledního rozloučení s hercem Janem Třískou můžete sledovat v pátek od 9:30 na TN.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poslední rozloučení s Janem Třískou: Detaily chystaného pohřbu!

Poslední přání Jana Třísky ( †80) před nešťastnou smrtí: Co chtěl po své rodině?

ham, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz