Tvoje tvář má známý hlas 4

Tvář je přesně v polovině! Jak si zatím vede váš favorit? POŘADÍ

Tvář je přesně v polovině! Jak si zatím vede váš favorit? POŘADÍ
Zdroj: TV Nova

Show Tvoje tvář má známý hlas je přesně v polovině! Doba, po kterou mohou sbírat body, už se zpěvákům krátí. Kromě času ale také mnohým dochází síly, a tak bude druhá půlka soutěže o to náročnější. Podívejte se, jak si teď vede váš favorit.

V sobotním díle naprosto zazářil Jan Maxián, který se dokázal dokonale přeměnit ve zpěváka R. Kellyho. Nemohlo to proto skončit jinak, než jeho drtivým vítězstvím. Své body mu věnovala totiž i většina soutěžících. A Honza díky tomu poskočil z předposledního na čtvrté místo!

V celkovém pořadí s náskokem 20 bodů vede herečka Aneta Krejčíková, která je zatím překvapením soutěže. I druhou příčku drží mladá účastnice - stříbrná je zatím Berenika Kohoutová, která dosud získala 149 bodů.

Pak je znovu větší propast, ale mezi třetím a děleným šestým místem zůstává pouze čtyřbodový rozdíl! Bronzovou příčku v polovině show obsadil Jan Kopečný se 138 body, o dva body dál je zmiňovaný Honza Maxián.

Na pátém místě máme zpěvačku Leonu Machálkovou se 135 body. O šestou příčku se zatím dělí modelka Jitka Boho a moderátor Dalibor Gondík, oba mají shodně 134 bodů. Poslední zůstává Tomáš Matonoha s poměrně velkým odstupem - zatím získal pouhých 109 bodů.

Související obsah

Alespoň jeden soutěžní večer ovládla už šestice účastníků. Tomáš Matonoha a Dalibor Gondík zatím na výhru čekají, a tak mohou ještě svou pozici v celkovém pořadí výrazně vylepšit. Diváci uvidí ještě čtyři díly "základní soutěže", poté semifinále a finále.


Celkové pořadí v polovině show:

1. Aneta Krejčíková - 169 bodů

2. Berenika Kohoutová - 149 bodů

3. Jan Kopečný - 138 bodů

4. Jan Maxián - 136 bodů

5. Leona Machálková - 135 bodů

6. Jitka Boho - 134 bodů

    Dalibor Gondík - 134 bodů

8. Tomáš Matonoha - 109 bodů

Podívejte se na sestřih z 6. dílu: 

Kdo vyhraje čtvrtou řadu oblíbené show? Oblíbený pořad Tvoje tvář má známý hlas sledujte každou sobotu od 20:20 na Nově! Poslední díl si můžete přehrát na NovaPlus, všechny najdete na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOKONALÁ GESTA: Jan Maxián dojal všechny v sále! Jako R. Kelly suverénně zvítězil

Fanoušci mají jasno: Jitka Boho v sobotu předvedla nejlepší vystoupení v rámci všech řad Tváře!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz