Skotsko

Vyvolávací cena domu je 30 korun. Jeho interiér totiž zájemce děsí!

Vyvolávací cena domu je 30 korun. Jeho interiér totiž zájemce děsí!
Zdroj: Profimedia

Dům ve skotském Kilmarnocku, který se brzy objeví v aukci s vyvolávací cenou jedna libra, tedy 30 korun, na první pohled nevypadá tak zle. Jeho interiér je ale ve velmi špatném stavu, takže o jeho zakoupení není zájem.

Dům ve Skotsku čeká na svého zájemce už dlouhou dobu. Cena nemovitostí je v zemi velmi drahá, ale realitní kanceláře neměly s touto stavbou úspěch, ani když byla její cena znatelně nižší. Zvenku vše vypadá v pořádku. Domek je ale uvnitř plný odpadků a vypadá to, že v něm nějakou dobu pobývali squateři.

 


Zdi stavby jsou na některých místech plesnivé. Místnost, ve které kdysi bývala kuchyně, je nyní plná odpadků a poničeného nábytku. V obývacím pokoji je klavír, ten je ale nejcennější věcí, která v domě zůstala. I tam by totiž měla úklidová četa hodně práce.

Související obsah

I zahrada vypadá, že si roky žije svým vlastním životem. Je plná neposekané trávy, jejíž výška pomalu překrývá polorozpadlou kůlnu. Majitel se ale chce domu zbavit bez toho, aby musel do prodeje cokoliv investovat – třeba zaplatit úklidovou četu. Domek se tedy brzy objeví v akci, s vyvolávací cenou jedna libra, tedy v přepočtu 30 Kč.

ČTĚTE TAKÉ:

10 základních rad při pořizování nemovitosti
Je lepší vlastní bydlení nebo pronájem? SPOČÍTEJTE SI TO

ham, n
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz