Zahraničí

Chlapec (3) zůstal sám v bludišti, matka na to přišla až druhý den

Chlapec (3) zůstal sám v bludišti, matka na to přišla až druhý den
Zdroj: Profimedia

Rodiče z amerického Utahu nechali své tříleté dítě v bludišti z kukuřice. To, že se děti v bludišti od svých rodičů oddělí, se občas stává, matka malého chlapce si ale zmizení svého synka všimla až následující ráno. Než bude dítě matce navráceno, prověří celý případ sociální úřad.

Netradiční případ prošetřuje americká sociálka. Rodiče s dětmi se vydali navštívit kukuřičné bludiště na předměstí Salt Lake City v Utahu. I přes varování se rodina rozdělila a nechala uvnitř tříletého chlapce.

Jeden z hostů našel plačícího hocha poblíž vstupu do bludiště, odvedl ho proto ke správci. "Brečel, byl naštvaný a očividně vyděšený," popsal Kendall Schmidt, který se o bludiště stará.

"Nemohli jsme z něj dostat jeho jméno. Uměl říct jen jméno svého bratra a svojí kočky, svoje vlastní ne," dodal Schmidt. Chlapce nechala přivolaná hlídka sledovat film na notebooku v policejním autě, mezitím pročesávala bludiště ve snaze najít rodiče.

Přiblížil se zavírací čas, nikdo si pro dítě ale stále nepřicházel, policisté proto zavezli chlapce na sociálku, kde strávil noc.

Související obsah

Až následující ráno si matka všimla, že jí jedno z dětí chybí. "Uvědomila si, že ho nejspíš nechala v bludišti a zavolala nám," vysvětlil policejní důstojník Joe Monson portálu Salt Lake Tribune. Když matka přijela na policejní stanici, měla s sebou kolem dalších deseti dětí.

"Jedná se o případ, kdy žije několik rodin s více dětmi v jediném domě," doplnil Monson. Případem se bude dál zabývat sociálka.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz