Nehoda

Dálnici D6 ochromilo sedm nehod blízko u sebe, tvořily se kolony

Trojice dopravních nehod ve středu ráno ochromila provoz na dálnici D6 směrem na Prahu. Mezi čtvrtým a šestým kilometrem dálnice se totiž odehrály tři samostatné dopravní nehody, do kterých se celkem zapletlo kolem deseti aut. Později se v okolí staly další čtyři nehody. Na místě se několik hodin tvořily kolony.

Protože se mlha v oblasti držela i po první trojici nehod, došlo později ke čtyřem dalším hromadným srážkám, do kterých se podle reportéra TV NOVA, který byl na místě, zapletly další desítky aut.


Při srážkách utrpělo zranění několik lidí. A i když se před 11. hodinou podařilo provoz obnovit alespoň jedním jízdním pruhem, na místě byly kolony ještě krátce po poledni.
 

První nehoda se podle portálu dopravniinfo.cz stala pět minut před osmou hodinou ráno na 3,9 kilometru dálnice ve směru na Prahu a zapletla se do ní tři osobní auta.


O deset minut později se o kilometr a půl dál směrem na Karlovy Vary srazila dvě osobní auta. A do třetice šoféři řízení nezvládli v 8:10 napůl cesty mezi těmito dvěma nehodami. Tady havarovaly dvě dodávky a dvě osobní auta.

Tyto nehody se podle všeho obešly bez zranění, ale výrazně zkomplikovaly provoz na dálnici ze západu směrem do metropole. Silničáři odhadují, že se následky srážek podaří odstranit kolem jedenácté hodiny, nakonec to ovšem trvalo déle.


Pokud jde o příčinu nehod - v oblasti byla od rána hustá mlha a špatná viditelnost, je tedy možné, že za sérií nehod stojí právě mlžný opar.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz