Charkov

Dcera milionáře zabila autem 6 lidí, před davem ji chránili bodyguardi

Dcera milionáře zabila autem 6 lidí, před davem ji chránili bodyguardi
Zdroj: VKontakte

Tragickou nehodu v ukrajinském Charkově má zřejmě na svědomí dvacetiletá Alyona Zajcevová, dcera milionáře Vasilije Zajceva. Podle svědků se na mladou řidičku po nehodě chtěli vrhnout kolemjdoucí, tomu ale zabránili její ozbrojení bodyguardi, kteří se hned objevili na místě nehody a dav od Zajcevové odehnali. Dívce za zabití hrozí až 10 let ve vězení.

Za nehodu zřejmě může dvacetiletá dívka. Podle svědků projela se svým luxusním vozem začky Lexus křižovatku na červenou, smetla Volkswagen Touareg, její vůz se otočil přes střechu, přistál zpátky na kolech a vletěl do lidí, kteří čekali před přechodem pro chodce.

Auto zabilo 6 lidí, další vážně zranilo. Jednou z obětí je teprve patnáctiletá školačka. Mezi zraněnými je i žena, která je v sedmém měsíci těhotenství. Podle lékařů je její stav vážný.

Když viděli svědci nehody následky, jaké šílená jízda Zajcevové měla, na mladou dívku se hned chtěli vrhnout. Okamžitě po nehodě ale zastavily u Zajcevové dva džípy, ze kterých vyskákali ozbrojení bodyguardi mladé řidičky a dívku obstoupili, aby se k ní nikdo nedostal, uvedl list Daily Mirror.

Související obsah

Policisté dceru, podle médií adoptivní, multimilionáře Vasilije Zajceva, který vede místní energetickou společnost, zadrželi a poslali prozatím na tři dny do vazby. Alkohol před jízdou nepila. Za zabití jí hrozí až deset let ve vězení. Místní se ale obávají, že díky kontaktům a penězům svého otce vyvázne bez trestu.
 

Následky nehody v Charkově:

ČTĚTE TAKÉ:

Zarážející důvody, kvůli kterým bourají MLADÍ ŘIDIČI! Z těchto statistik běhá mráz po zádech
S podzimem přibývá autonehod! Sedmero bezpečnosti na cestách

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz