Pád

Opilá žena v Táboře spadla přímo pod jedoucí rychlík! Přesto přežila

Opilá žena v Táboře spadla přímo pod jedoucí rychlík! Přesto přežila
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Víc štěstí než rozumu měla ve čtvrtek večer namol opilá žena, která se v Táboře rozhodla přejít přes železniční koleje v místech, kde neměla co pohledávat. I když přes ni přejel blížící se rychlík, přežila.

K nehodě došlo v prostoru táborského vlakového nádraží krátce před čtvrteční 22. hodinou. "Silně opilá žena (46) přecházela kolejiště v místech, kde je to zakázáno, a to z ulice U Bechyňské dráhy směrem do ulice Vodňanského. V prostoru koleje číslo 5 zakopla a spadla mezi koleje," popsal začátek události policejní mluvčí Miroslav Doubek.


Opilá žena se navíc "poroučela" přímo před přijíždějící rychlík mířící od Českých Budějovic na Prahu. Strojvedoucí sice okamžitě aktivoval rychlobrzdu, přesto v podstatě celý vlak přes ženu přejel, zůstala ležet až pod posledním vagonem soupravy.


Související obsah


"Vlak s názvem „Váša Příhoda“ byl k ženě milosrdný. Ta utrpěla jen tržnou ránu na hlavě a pohmožděninu paže. Po ošetření pak byla převezena na traumatologii českobudějovické nemocnice. Žádný z šedesáti cestujících ve vlaku neutrpěl žádné zranění," doplnil Doubek.


Strojvedoucí alkohol nenadýchal, žena byla naopak opilá tak, že do testeru ani dýchnout nedokázala.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz