Opilý řidič

Opilec vjel, kam neměl. Zničil si auto, hrozí mu vězení! FOTO

Opilec vjel, kam neměl. Zničil si auto, hrozí mu vězení! FOTO
Zdroj: Policie ČR

Pořádně si v noci na pátek zavařil dvaadvacetiletý řidič, který na Hodonínsku ignoroval zákaz vjezdu a vjel na úsek silnice, který se právě rekonstruuje. Přitom se mu podařilo zdemolovat si auto a poničit silniční ostrůvek. Navíc byl mladík hodně opilý.

"Dvaadvacetiletý řidič jel směrem od Veselí nad Moravou a nerespektoval dopravní značku Zákaz vjezdu všech vozidel," popsal začátek kuriózní nehody v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem policejní mluvčí Petr Zámečník.


Jízda po rozkopané silnici ovšem skončila záhy. Volkswagenu Golf se totiž do cesty "postavil" vyvýšený středový ostrůvek. A připitý šofér ho nabral tak šikovně, že se z golfu vmžiku stal nepojízdný vrak.

"Mimo to ještě poškodil nově osazené obrubníky ostrůvku a na zámkovou dlažbu vytekla provozní kapalina. Při havárii nedošlo ke zranění, ale způsobená škoda se odhaduje na 30 tisíc korun," řekl Zámečník.


Související obsah


Další ranou byla pro mladého řidiče dechová zkouška - přístroj totiž ukázal 2,1 procenta alkoholu v dechu. Policisté mu proto sebrali řidičák, navíc mu teď hrozí až tříleté vězení.


pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz