Nehoda

Řidič srazil na dálnici D4 jelena, jeho vůz skončil v billboardu

Řidič srazil na dálnici D4 jelena, jeho vůz skončil v billboardu
Zdroj: TN.cz

Vážně vypadající dopravní nehodu poblíž Mníšku pod Brdy vyšetřují od úterní noci středočeští dopravní policisté. Řidič Škody Superb tam srazil jelena, přičemž auto po nárazu vylétlo z dálnice a zastavilo se až o kovovou konstrukci reklamní plochy.

Nehoda se stala na 16. kilometru dálnice D4 krátce před půlnocí na středu. Řidič tmavého Superbu jedoucí směrem na Prahu se v pravém jízdním pruhu střetl s vysokou zvěří. Auto po nárazu vyjelo z dálnice na boční svah, kde vyvrátilo několik stromů a převrácené na bok skončilo zakleslé v kovové konstrukci billboardu s českou státní vlajkou.

Více než metrákový kus zůstal ležet na krajnici asi dvacet metrů od místa střetu. Silný náraz byl pro něj smrtelný.

Zraněného řidiče na místě ošetřili záchranáři a poté byl sanitkou převezen do nemocnice. Původní zprávy přitom hovořily o zraněné  řidičce. Během vyšetřování a dokumentace nehody byl blokován pouze pravý jízdní pruh, ve kterém byla odstavena vozidla záchranných složek a policistů.

Související obsah

Opatření na místě nehody tak vzhledem k pokročilé noční době a nízké hustotě provozu neměla vliv na jeho plynulost. Nabouraný Superb poslední generace bude podle dobrozdání policistů patrně na odpis.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz