Zahraničí

Sexy vězenkyně se stala hitem internetu. Je členkou gangu

Sexy vězenkyně se stala hitem internetu. Je členkou gangu
Zdroj: Policie

Jeremy Meeks byl svého času označen za nejvíc sexy vězně světa. A toto označení se mu celkem vyplatilo. Díky němu se totiž stal uznávaným modelem a milionářem. Teď se ovšem možná našla jeho nástupkyně. Je jí dvacetiletá Mirella Ponceová z Kalifornie, členka nebezpečného gangu.

Mirella byla zatčena v pondělí ve Fresnu v Kalifornii za držení střelné zbraně. Navíc je členkou Tiny Rascal Gangu. Policie zastavila auto, ve kterém bylo kromě ní její dítě a dva další členové gangu.

Mirella byla obviněna z držení střelné zbraně a z držení kradené střelné zbraně. Kauce byla stanovena na 50 tisíc dolarů za každé obvinění.

Fotografie Mirelly se objevila na Facebooku policejní stanice z Fresna. Odtud ji od středy sdílelo více než 4000 lidí. Někteří dokonce v komentářích nabízeli, že za Mirelle složí kauci. Jiní doufají, že se kvůli dceři změní a nechá své kriminální kariéry.

Tiny Rascal Gang je kalifornský gang, který zahrnuje většinou Američany s kambodžskými kořeny. Funguje od osmdesátých let a čítá na deset tisíc členů po celé zemi.

Související obsah

Mirella není první kriminálnicí, která byla označena za sexy. Jeremy Meeks se díky označení "nejvíc sexy vězeň světa" dostal do povědomí předních módních značek a návrhářů. Po propuštění z vězení se z něj rychle stal milionář, opustil manželku a dnes si užívá slávy s mladou dědičkou módního impéria Chloe Green.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz