Nehoda

Policisté srazili u Masarykova nádraží ženu, vážně ji zranili

K vážně zraněné ženě vyjížděli zhruba v půl druhé v noci na neděli pražští záchranáři. Jednadvacetiletou dívku srazil policejní vůz. Případ si převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů.

K nehodě došlo okolo půl druhé v Havlíčkově ulici mezi budovou Masarykova nádraží a Lannovým palácem. Co přesně se před nádražím stalo, bude zjišťovat Generální inspekce bezpečnostních sborů, která nehody policejních vozidel vyšetřuje.

Tělo sražené dívky rozbilo přední okno na straně spolujezdce a urazilo pravé zrcátko. Policisté zastavili a hned běželi dívce poskytnout první pomoc.

Zraněnou převezli záchranáři do motolské nemocnice. Dívka byla ve vážném stavu, měla těžká zranění, včetně poranění hlavy. Záchranáři ji před převozem museli napojit na umělou plicní ventilaci.

Související obsah

"Viděl jsem, jak se policisté, kteří přijeli, snažili jednoho z nich uklidnit, protože byl hodně nervózní. Asi to byl řidič," řekl webu iDNES.cz očitý svědek nehody.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz