Tvoje tvář má známý hlas

Tvář se chýlí ke konci, zbývají tři večery! Kdo zatím vede? POŘADÍ

Tvář se chýlí ke konci, zbývají tři večery! Kdo zatím vede? POŘADÍ
Zdroj: TV Nova

Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Zbývá už jen jeden soutěžní večer, poté semifinále a velkolepé finále. Podívejte se, jak je na tom váš favorit po třech čtvrtinách soutěže.

V devátém díle čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas zvítězila modelka Jitka Boho alias operní diva Montserrat Caballé. V soutěži vyhrála už podruhé, a tak není žádným překvapením, že v průběžném pořadí drží s 224 body první příčku.

S odstupem tří bodů následuje jiná mladá soutěžící - herečka Aneta Krejčíková, která bodovala ve čtvrtém kole jako Marika Gombitová. Bronzová je zatím další herečka a dvojnásobná vítězka Berenika Kohoutová, má 213 bodů.

Až na čtvrtém místě najdeme s 208 body prvního mužského účinkujícího. Zpěvák Jan Kopečný se vyšvihl před "kolegyni" Leonu Machálkovou, vede ale o pouhý jeden bod. Právě mezi nimi zřejmě proběhne souboj o postupovou čtvrtou příčku.

Související obsah

Další soutěžící se pak tísní pod hranicí 200 bodů. Moderátor Dalibor Gondík zatím zůstává na šestém místě s 198 body, jako jediný ale ještě soutěžní večer nevyhrál. O tři body za ním se drží Jan Maxián a osmičku uzavírá poslední Tomáš Matonoha se 190 body.

Průběžné pořadí po devíti dílech:

 

Mezi prvním a posledním místem je více než třicet bodů, a tak už někteří téměř nemají naději na postup do finále. To ale neznamená, že se přestanou snažit. V show Tvoje tvář má známý hlas všichni bojují až do konce, a tak se mohou diváci znovu těšit na skvělé proměny a ještě lepší výkony.

Další díl oblíbené show sledujte v sobotu od 20:20 na Nově! Vše o pořadu Tvoje tvář má známý hlas najdete na Nova.cz, poslední díl si pusťte na NovaPlus. Všechny epizody pak můžete zhlédnout na VOYO.


Sestřih vystoupení 9. dílu:

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jste pozorným divákem Tváře?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz