Manžel

Žena se chtěla zbavit manžela, nechtěně vyhladila čtvrtku vesnice

Aby mohla být se svým milencem, rozhodla se zabít svého manžela. Nešťastnou náhodou ale mladá Pákistánka připravila o život 17 lidí. Dalších deset vesničanů skončilo v nemocnici s vážnými zdravotními problémy.

Rodiče ji donutili vzít si muže, kterého nechtěla. Srdce mladé Pákistánky hořelo k někomu jinému a byla ochotna udělat cokoliv proto, aby svého milého dostala.

Jen dva měsíce po svatbě se proto domluvila se svým milencem, že se manžela zbaví. Přinesl jí jed na potkany. "Řekl mi, abych to manželovi do něčeho přimíchala. Šahíd slíbil, že si mě potom vezme," řekla novinářům 21letá dívka.

Plán měl ale jednu velkou trhlinu. Jed přimíchaný do mléka manžel nevypil a sklenici vrátil zpět do kuchyně. Když pak jeho matka vařila pro svou rodinu a známé, mléko použila. Mladá nevěsta pak bez sebemenšího tušení naservírovala jídlo hostům.

Související obsah

Po několika minutách se vesničanům udělalo zle. Skončili v bezvědomí. Do nemocnice záchranáři převezli 27 lidí, zachránit se podařilo pouze deset z nich.

Mileneckou dvojici policie zadržela. Mladá Pákistánka činu lituje a tvrdí, že zabít chtěla pouze manžela. Mezi oběťmi jsou kromě něj i děti.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz