Dvojice

VIDEO: Dvojice si užívala sex v dešti. Lidé nemohli přejít most

VIDEO: Dvojice si užívala sex v dešti. Lidé nemohli přejít most
Zdroj: YouTube.com

Mladý pár se oddával sexu uprostřed bílého dne. Jejich romanci nezabránil ani hustý déšť. Mladík, který kvůli nim nemohl přes most přejít, jejich milostný akt natočil.

Milenci se na sebe vrhli na pěším mostě v thajském Rayongu. Devětadvacetiletý Adisak Khaosaard, který šel kolem a nemohl most přejít, pár natočil.

Muž se ženou se vášnivé líbali a milovali. Jejich romantiku jim nepřekazil ani mokrý beton, na kterém se celá milostná scéna odehrála.

"Stalo se to odpoledne kousek od školy. Byli evidentně dospělí, tak by měli mít rozum. Viděl jsem, jak se líbají na schodech, pak si to rozdali na zemi. Jejich oblečení bylo celé mokré. Divný nápad pustit se do toho takhle v dešti. Ti asi musejí být hodně zamilovaní," řekl autor videa Adisak Khaosaard.

Související obsah

"Natočil jsem je, protože mi to přišlo vtipné. Netušil jsem, že budou lidé video tolik sdílet," dodal. Pár nyní hledá policie. "Je důležité, aby byli dopadeni," řekl plukovník Prasong Pumhuayrod s tím, že milencům hrozí při usvědčení trest "z veřejné nemravnosti". 

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz