Tvoje tvář má známý hlas

Ve Tváři se bude vyřazovat! Jak si vede váš favorit? POŘADÍ A BODY

Ve Tváři se bude vyřazovat! Jak si vede váš favorit? POŘADÍ A BODY
Zdroj: TV Nova

Soutěžící čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas mají před sebou semifinálové kolo, už v dalším dílu tak opustí soutěž čtyřka účinkujících s nejnižším počtem bodů. Podívejte se na průběžné pořadí.

Konec čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas je na dosah a poslední základní kolo opět zamíchalo celkovým pořadím soutěžících.

Modelka Jitka Boho sice jako Alesha Dixon zazářila, po desátém kole ale přišla o své dosavadní prvenství. To jí proměnou v Janis Joplin vyfoukla Aneta Krejčíková. Udržuje si ale náskok pouhých dvou bodů, takže rozhodně nic nemá jisté.

Na třetí příčce se s 242 body drží Berenika Kohoutová, která si v sobotu vystřihla náročné vystoupení Sama Smitha s písní Stay with me.

Související obsah

Posledním postupujícím soutěžícím je prozatímně s 234 body Jan Kopečný, bude ale muset pořádně máknout, pátý Dalibor Gondík je jen čtyři body za ním.

Zdroj: TN.cz

A šanci dostat se až do finále má stále i Leona Machálková, která se sice propadla ze čtvrté (a postupují) pozice až na šestou, má ale krásných 231 bodů! V sobotu se tak zřejmě dočkáme opravdu napínavého souboje o postup.

Janu Maxiánovi chybí na čtvrté místo téměř 30 bodů a podobně je na tom i Tomáš Matonoha, který ztrácí ještě o pět navíc.

Hlasovat o nejlepší výkon můžete zde. Vše o pořadu Tvoje tvář má známý hlas najdete na Nova.cz, poslední díl si pusťte na NovaPlus. Všechny epizody pak můžete zhlédnout na VOYO.

Podívejte se na sestřih posledního dílu:

NEPŘEHLÉDNĚTE

SEZNAM PÍSNÍ: V další Tváři zazní Karel Gott a Eva Pilarová, Tokio Hotel nebo Metallica. Jaké hity uslyšíte?

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz