Miminko

Drama v Plzni! Žena zabouchla v autě miminko i klíče, zamklo se!

Miminko uvězněné v zamčeném autě museli zachraňovat plzeňští hasiči. Na parkovišti před fakultní nemocnicí zabouchla žena auto a klíčky nechala uvnitř. Zásah trval hasičům několik minut a dítěti se naštěstí nic nestalo.

Na tento den určitě nezapomene teta miminka. Poté, co čtyřměsíční dítě usadila do auta a zavřela za ním dveře, zjistila, že se auto zamklo celé. A klíčky nechala uvnitř.

"Ségra není na to auto zvyklá. To naše je na dálkové ovládání, které se zamyká samo. A když dala malého do auta, zabouchla dveře a to se zabouchlo celé," popsala matka dítěte.

A tak zavolali na pomoc policisty. "Přijali jsme oznámení o samovolném uzamčení osobního vozidla Renault Megane, ve kterém se nacházelo čtyřměsíční dítě společně s klíčky od vozidla," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Související obsah

"Na místo byli přivolaní hasiči, kteří dítě za asistence policistů během pár minut z vozidla vyprostili a předali mamince," doplnila mluvčí. Žena byla samozřejmě šťastná, že má dítě zpět u sebe. Poděkovala také hasičům. "Nakonec teda nevznikla žádná škoda na autě," doplnila maminka.
 

Veronika Polášková/epa, TN.cz

K tématu Miminko

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz