Výhra

Kolegyně vyhrály v loterii stovky milionů! První krok byl jasný

Kolegyně vyhrály v loterii stovky milionů! První krok byl jasný
Zdroj: APTN

Z obrovské výhry v loterii se raduje šest kuchařek z velšské nemocnice. Vyplatilo se jim pravidelné sázení do Euromilionů, které společně provozovaly uplynulých šest let. Vyhrály více než 25 milionů liber (720 milionů korun) a okamžitě podaly výpověď.

Dlouhá léta se staraly o ostatní, teď je řada na nich! Šesti kuchařkám z nemocnice Neath Port Talbot ve věku od 37 do 72 let se o víkendu změnil život. V britské loterii Euromiliony vyhrály přes 25 milionů liber, což je v přepočtu asi 720 milionů korun.

První věcí, co udělaly, bylo podání výpovědi. Pět z nich navštívilo zaměstnavatele hromadně, aby mu novinu oznámily, nejstarší šestá žena už je v důchodu. O jejich pohádkovém příběhu píše portál Daily Mirror.

Vše ale mohlo dopadnout úplně jinak - vítězná čísla totiž patřila 37leté Louise Wardové, která už chtěla s loterií skončit. Plánovala šetřit na svatbu, která by se měla konat příští rok. Čísla pak vsadil manžel "šéfky" skupiny 56leté Julie Saundersové.

Radostnou zprávu se Julie dozvěděla od svého otce. Na sobotní návštěvě u něj zjistila, že vyhrál jen jeden tiket. "Třeba je to ten náš, ani jsem se ještě nedívala," prohlásila Julie, která se svými kolegyněmi sázela pravidelně už šest let.

Související obsah

A opravdu! Okamžitě začala obvolávat a navštěvovat kolegyně, aby jim neuvěřitelnou novinku oznámila. "Přišla ke mně domů, že mi něco musí říct. Hned jsem si myslela, že někdo zemřel, tak jsem si sedla a ona na mě spustila, že jsme vyhrály," popsala 72letá Jean Cairnsová.

Kromě zmíněných tří dam si výhru rozdělí ještě 50letá Julie Amphlettová, 54letá Sian Jonesová a 56letá Doreen Thompsonová. Všech šest šťastných už přemýšlí, jaký sen si splní nejdříve. Jasné je ale to, že jejich dosavadní obyčejný život na malém městě se pořádně promění.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz