Zahraničí

Takhle by neměl umírat nikdo, tělo ženy leželo na hoře odpadků

Po strašlivém životě přišla i nedůstojná smrt. Žena (†64) dožila v podmínkách, které si umí jen málokdo představit, hasiči a zdravotníci měli co dělat, aby se k jejímu tělu přes horu smetí, kterou měla doma, vůbec dostali.

Žena ze slovenské obce Pastovce žila ve strašlivých podmínkách, její dům byl naplněn k prasknutí odpadky a věcmi. Provizorní lůžko měla na kopě tohoto odpadu. Hasiči a záchranáři měli velké problémy se vůbec dostat k tělu.

To leželo ve výšce skoro dvou metrů až těsně pod nosníky střechy. Žena žila se svým druhem, podle portálu TVNoviny.sk je oba ke dnu stáhl alkohol. Neměli peníze, elektřinu nic, sbírali odpad z okolí a koncentrovali ho ve svém domě skoro 20 let.

Někteří sousedi se jim snažili pomoci, jiní si stěžovali na zápach a na psy, které chovali. I přes stížnosti si nikdo nevěděl rady. Televize Markíza dokonce zastihla druha zesnulé, ten ale kvůli alkoholu ani nemohl odpovědět na to, jak mohl s družkou v tak špatných podmínkách žít.

Související obsah

Podle zasahujícího koronera, který se s podobným případem nikdy nesetkal, u lidí, kteří pijí dlouhodobě alkohol, klesají hodnoty téměř k nule.
 

klma, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz