Tvoje tvář má známý hlas

Čtvrtá řada Tváře zná své finalisty! Kdo se porve o vítězství? POŘADÍ

Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas se chýlí ke konci. V sobotu mohli diváci sledovat semifinálový díl, kterým soutěž pro čtyři účastníky skončila. S mírným náskokem zvítězila Berenika Kohoutová, která také do finále postoupila z prvního místa.

Jedenáct sobotních večerů uteklo jako voda a ze čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlás zbývá už jen poslední díl. O celkové vítězství v něm budou bojovat jen čtyři soutěžící, zbývající čtveřice vystoupí se společnými duety. Kdo se tedy do finále dostal a komu jen těsně uniklo?

Semifinálový večer odstartoval Jan Maxián, který se přeměnil do jednoho z bojovníků Army of Lovers. Spolu s ním píseň Crucified zazpívala i hlasová koučka Linda Finková a moderátor Ondřej Sokol. V úžasných kostýmech i maskách byli k nepoznání!

Po Honzovi přišel na řadu Tomáš Matonoha, který si v minulém kole vylosoval opravdu těžký úkol. Přeměnil se ve zpěváka kapely Metallica a zazpíval jejich asi největší hit Nothing Else Matters. S obtížnou písní si ale poradil skvěle.

Ani Honza Kopečný to neměl zrovna jednoduché. Proměnil se v krále popu Michaela Jacksona a hitovkou Billie Jean se přímo protančil.

První čtveřici pak uzavřel poslední muž v soutěži. Z Dalibora Gondíka byla znovu krásná žena. Zazpíval píseň Touch Me od britské zpěvačky Samanthy Fox. Nutno říct, že mu to v blonďaté paruce znovu slušelo!

Za dámskou část ansámblu jako první nastoupila Berenika Kohoutová. Protože si vylosovala duet Evy Pilarové s Karlem Gottem, hledala partnera. A lepšího si najít ani nemohla - s peckou Je nebezpečné dotýkat se hvězd jí pomohl vítěz druhé řady Tváře Jan Cina.

To Leona Machálková ztvárnila naprosto odlišného interpreta. Zazpívala písničku Scream od německé skupiny Tokio Hotel, která před lety hrála všude a nebylo jí úniku. Leoně proměna v rádoby drsného zpěváka sedla na výbornou.

Leonu na pódiu vystřídala další z adeptek na vítězství Jitka Boho. Proměnila se v možná méně známou Emeli Sandé, která se před pěti lety proslavila songem Next To Me. Jitka zvládla píseň tak úžasně, že si vysloužila standing ovation.

Vestoje sál tleskal také Anetě Krejčíkové, která si vylosovala těžkou píseň od zpěvačky Adele nazvanou Hello. Tu naopak zná snad každý, kdo někdy poslouchal rádio, většina diváků proto zpívala spolu s Anetou.

Ani Adele ale semifinálový díl neovládla. Vítězství znovu urvala Berenika Kohoutová, která tak vyhrála hned ve třech kolech. Je proto jasné, že právě ona postoupila do finále z prvního místa. Za jedenáct večerů posbírala 283 bodů.

 

Související obsah

O celkové vítězství kromě ní bude bojovat ještě Jitka Boho, která za první Berenikou zaostává o pouhé čtyři body. Čtveřici finalistů pak doplní Aneta Krejčíková a Jan Kopečný, kteří získali shodně po 264 bodech. Leona Machálková, Dalibor Gondík, Jan Maxián a Tomáš Matonoha zůstali za branami finále.

Kdo se stane celkovým vítězem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas? Poslední díl sledujte už v sobotu ve 20:20 na Nově! Nestihli jste minulou epizodu v televizi? Pustit si ji můžete na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO.

Celkové pořadí jedenáctého dílu:

Berenika Kohoutová (a Jan Cina) - Eva Pilarová, Karel Gott: Je nebezpečné dotýkat se hvězd - 41 bodů

Jitka Boho - Emeli Sandé: Next To Me - 35 bodů

Jan Kopečný - Michael Jackson: Billie Jean - 27 bodů

Leona Machálková - Tokio Hotel: Scream - 27 bodů

Jan Maxián (a Linda Finková, Ondřej Sokol) - Army of Lovers: Crucified - 18 bodů

Aneta Krejčíková - Adele: Hello - 18 bodů

Tomáš Matonoha - Metallica: Nothing Else Matters - 10 bodů

Dalibor Gondík - Samantha Fox: Touch Me - 8 bodů

Pořadí po semifinálovém dílu:

Berenika Kohoutová - 283 bodů

Jitka Boho - 279 bodů

Aneta Krejčíková - 264 bodů

Jan Kopečný - 264 bodů


Leona Machálková - 257 bodů

Dalibor Gondík - 240 bodů

Jan Maxián - 225 bodů

Tomáš Matonoha - 212 bodů

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz