Střelec

Detaily o střelci z Kalifornie: Tělo manželky ukryl pod podlahou!

Detaily o střelci z Kalifornie: Tělo manželky ukryl pod podlahou!
Zdroj: Profimedia

Třiačtyřicetiletý Kevin Janson Neal, který v úterý v městečku Rancho Tehama v Kalifornii začal střílet kolem sebe a zabil několik lidí, doma skrýval děsivé tajemství. Odhalili ho policisté poté, co šílence zabili v přestřelce.

Následná razie v Nealově domě skončila hrůzným nálezem - vyšetřovatelé totiž pod podlahou domu objevili tělo střelcovy manželky. Policisté věří, že Neal choť zabil, pak se ozbrojil a odjel do města.

Vyšetřovatelé ženino tělo objevili den po samotné střelbě, když vtrhli do Kaliforňanova domu. Domnívají se, že Nealovým jediným cílem v úterý bylo postřílet co nejvíc lidí.


Sousedi vypověděli, že z domu slyšeli křik v pondělí, tedy den před Nealovým vražedným amokem. Je tedy pravděpodobné, že muž ten den manželku zavraždil, píše britský Daily Mail.


Podle policistů Neal vyrazil na svou jízdu smrti v úterý před osmou hodinou ráno. Cestou městem střílel náhodně po chodcích, domech i jiných řidičích.Střelec nakonec dorazil k místní základní a mateřské škole, autem prorazil bránu a následně směrem k dětem a učitelům vypálil kolem stovky střel. Snažil se dostat přímo do školy, ale naštěstí neuspěl. Krátce na to ho policie zlikvidovala.

Neal měl problémy se zákonem už v minulosti - na konci ledna začal střílet po sousedkách, s nimiž měl dlouhodobé spory, jednu z žen pak bodl nožem.


Podle příbuzných byl Neal rapl s násilnickou povahou a prý vůbec neměl vlastnit zbraně. Jeho sestra dokonce uvedla, že si myslí, že byl závislý na drogách.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz