Zahraničí

Požádal svou spolužačku o ruku. Odmítla ho, tak ji upálil zaživa

Požádal svou spolužačku o ruku. Odmítla ho, tak ji upálil zaživa
Zdroj: Profimedia

Muž v indickém Chennai upálil svoji spolužačku, protože odmítla jeho žádost o ruku. Dvaadvacetiletou Induju Mugamovou její stalker pronásledoval přes měsíc. Nakonec se objevil před jejím domem, a když otevřela dveře, polil ji benzinem a zapálil.

Během útoku muž poranil i její matku a sestru, které v nemocnici bojují o život. Dívčin dvaadvacetiletý spolužák Akash ji pronásledoval déle než měsíc.

V pondělí ve 20:45 se objevil u ní doma. Induja byla pouze s matkou a mladší sestrou, když zazvonil zvonek. Protože bylo pozdě, nechtěla jít otevřít, ale vykoukla ven. Před domem stál Akash a trval na tom, že s ní chce mluvit.

Nakonec dívka svolila, že s Akashem promluví. Jakmile však otevřela dveře, mladík ji polil benzinem a zapálil. Než se stačila vzpamatovat, zmítala se v plamenech.

Matka se sestrou Induje přispěchaly na pomoc. Křik slyšeli i sousedé a přiběhli také. Akash však mezitím utekl. Všechny tři ženy byly převezeny do nemocnice, kde Induja po příjezdu zemřela.

Související obsah

Matka utrpěla popáleniny na 49 procentech těla, sestra na 23 procentech. "Obě byly ve vážném stavu, když je přivezli, matka v kritickém. Nyní obě bojují o život," uvedl doktor Ashiq pro Daily Mail.

Rodina zemřelé je v šoku, otec pracuje v Kanadě a o incidentu byl informován. Podle rodiny se chlapec své oběti opakovaně dvořil a žádal ji o ruku. Ona mu dávala jasně najevo, že nemá zájem.

Akash byl zatčen v úterý ráno, když čekal na zastávce na autobus. Čelí podezření z vraždy a ve vazbě nyní čeká na soud.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz