Kelly Family

Do Česka se po 16 letech vrací Kelly Family! Takhle dnes vypadají

Do Česka se po 16 letech vrací Kelly Family! Takhle dnes vypadají
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Do Česka se po dlouhých šestnácti letech vrací legendární sourozenecká skupina Kelly Family. V 90. letech se stala fenoménem a vyprodávala největší světové haly, pak se rozpadla. Před dvěma lety se ale sourozenci dali znovu dohromady, domluvili se na comebacku a vyrazili na Evropské turné.

Frontman rodinné kapely Angelo je starší, návštěvu v Česku si ale náramně užívá. Ze všech sourozenců sem jezdí nejčastějí. "Před dvěma lety jsme se konečně sešli a vše domluvili. Nejdřív to vypadalo jen na pár koncertů a ted je z toho šnůra asi padesáti po celé Evropě. A hrajeme zase pro desítky tisíc fanoušků," prohlásil nadšeně.

Jeho sestry stihly ráno i vysílání Snídaně s Novou. Nařídit si budík na časnější hodinu jim příliš nevadilo. "No to vstávání byl dříve problém, ale naučily mě děti - takže jsem to dnes zvládla," řekla Kathy.

Související obsah

Angelo, kterému za měsíc bude 36 let, i jeho sourozenci zvládli jak své solové kariéry, tak rodiny. Po letech srší na podiu stejnou energiií, ale jak říkají mají cenné zkušenosti navíc.

I když se střídavě hádají a milují, láska k hudbě je vždy stmelí dohromady. "Vlastně nám za ty roky chybělo zahrát si spolu. A chyběly nám i ty naše slavné písničky," přiznal Angelo.

Do Česka se na koncert vrací legendární kapela už 8. března a určitě to bude stát za to!

Jak sourozenci vypadají nyní, se podívejte v reportáži:


 

Marcela Tomčíková/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz