Herec

Stallone mě znásilnil, řekla žena! Je to nesmysl, brání se herec

Stallone mě znásilnil, řekla žena! Je to nesmysl, brání se herec
Zdroj: Profimedia

Americký herec a hvězda akčních filmů Sylvester Stallone (71) měl před 30 lety sexuálně zneužít šestnáctiletou dívku. Herec obvinění popřel.

S tvrzením přišel známý britský deník Daily Mail, který uvedl, že má k dispozici policejní zprávu o celém incidentu. Teprve šestnáctiletou dívku měl zneužít v roce 1986 v Las Vegas, když natáčel Stallone snímek Do útoku.


Tehdy čtyřicetiletý herec tam měl přinutit dívku, aby měla pohlavní styk s ním a také s jeho osobním strážcem. Mladá žena se neodvážila slavného herce oficiálně obvinit, protože se z celé události "cítila velmi poníženě".

Podle Daily Mailu měl herec dívce dokonce vyhrožovat a tvrdit jí, že pokud někomu něco řekne, "zmláti ji do hlavy"! Britský deník na podporu svých tvrzení zveřejnil jedenáctistránkový dokument, který označil za kopii příslušné správy policejního oddělení v Las Vegas.

Související obsah

S obviněním ale Stallone nesouhlasí: "Je to absurdní, totálně nepravdivá historka," uvedla ve čtvrtek v tiskové zprávě hercova mluvčí Michelle Begaová. Zdůraznila, že Sylvestera v souvislosti s údajným sexuálním útokem v Las Vegas nikdy policie nevyšetřovala.

Sylvester Stallone je americký herec, scenárista a režisér s italskými kořeny. Proslavil se především rolemi boxera Rockyho Balboy a vietnamského veterána Johna Ramba
 

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz