Domácí

Sanitka skončila po nehodě na boku, auta zablokovala křižovatku

Pondělní ráno skončilo špatně pro pražské záchranáře. Po nehodě na frekventované křižovatce skončila sanitka na boku, obě auta blokovala provoz. Na místo vyrazili hasiči, záchranáři i policisté.

Od pondělního rána zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému u nehody osobního auta a sanitky na křižovatce ulic Opatovská a Chilská.

Obě auta se srazila krátce po deváté hodině, křižovatka zůstala zablokovaná, protože se sanitní vůz převrátil po prudkém nárazu na bok.

"Mladý řidič v osobním voze utrpěl lehčí poranění ruky a byl po ošetření převezen na chirurgické oddělení Thomayerovy nemocnice," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. Posádka sanitky vyvázla bez zranění.

  

Sanitka zrovna mířila k pacientovi, byla tak naštěstí prázdná. K zraněnému, ke kterému záchranáři mířili, okamžitě vyrazila další posádka.

Související obsah

Na odstranění následků nehody začaly okamžitě pracovat hasiči, křižovatka byla kolem dvanácté průjezdná.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz