Zahraničí

Na novou Miss Universe mířili zbraní. Není tak křehká, jak se zdá

Na novou Miss Universe mířili zbraní. Není tak křehká, jak se zdá
Zdroj: Profimedia

Demi-Leigh Nel-Petersová se v pouhých 22 letech stala Miss Universe. Letošní volba královny krásy byla největší v historii soutěže. O titul bojovaly dívky z 92 zemí světa. Vítězkou však mohla být jen jedna. Demi navíc není žádná křehká dívenka, jak by se mohlo zdát. Aktivně se věnuje sebeobraně, která se jí nejednou hodila. Naposledy, když ji unesli krátce poté, co se stala Miss Jihoafrické republiky.

V květnu se stala nejkrásnější dívkou své země. Jen asi měsíc poté ji přepadli přímo v Johannesburgu. Tři ozbrojení muži ji zastavili, když řídila auto v Jan Smuts Avenue in Hyde Park. Mířili na ni zbraní, ale jí se naštěstí podařilo vystoupit a uprchnout. Svědek celého incidentu ji poté odvezl do bezpečí.

Její osobní věci a auto později vypátral soukromý detektiv. Nel-Petersová je velkou nadšenkyní pro sebeobranu. Té se věnuje aktivně několik let. Skrytou bojovnici uvnitř prokázala i v neděli, kdy porazila všechny ostatní krásky.

Soutěž krásy měla nejvíc účastnic za celou historii soutěže. Poprvé se zúčastnily krásky například z Kambodži, Laosu nebo Nepálu. Soutěž má 66 let dlouhou tradici a konala se v kasinu Planet Hollywood v Las Vegas.

Související obsah

Na druhém místě skončila soutěžící z Jamajky Davina Bennettová, na třetím pak Laura Gonzalesová z Kolumbie. Reprezentantka Česka Michaela Habáňová (21) se bohužel neprobojovala ani do top 16.

kik, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz