Zasnoubení

Poprvé od zásnub na veřejnosti: Harry a Meghan ukázali i prsten!

Britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle se poprvé od oficiálního zasnoubení objevili na veřejnosti. Před novináři krátce vystoupili v zahradě Kensingtonského paláce. Přímo zářili štěstím a Meghan dokonce ukázala zásnubní prsten.

Britové na první oficiální vystoupení zasnoubeného páru napjatě čekali. Někteří fanoušci královské rodiny doufali, že se dvojice políbí, to se ale nestalo. Harry a Meghan pouze společně pózovali fotografům a odpověděli na pár otázek.

Herečka po celou dobu tiskla vyvolenému princi ruku a mluvení nechala hlavně na něm. Na žádost ale ukázala zásnubní prsten se dvěma diamanty z kolekce princezny Diany, Harryiny matky. Šperk navrhl sám snoubenec.

Na otázku, kdy mu došlo, že je Meghan Markle ta pravá, princ odpověděl: "Věděl jsem to od první chvíle, kdy jsme se potkali." Odmítl ale popsat, jak Meghan požádal o ruku, se slovy, že "to přijde později".

 

Kensingtonský palác oznámil zasnoubení prince Harryho a herečky Meghan Markle v pondělí. Svatba by se měla konat na jaře příštího roku. Datum se veřejnost dozví "v pravý čas". Harry prý dostal svolení od své babičky, královny Alžběty II. i Meghaniných rodičů.

Související obsah

Harry, mladší bratr prince Williama, je pátý v pořadí následnictví trůnu. Vztah s Američankou oficiálně potvrdil loni v listopadu. Letos v září se v Kanadě poprvé oficiálně objevili spolu na veřejnosti při příležitosti charitativní soutěže invalidních válečných veteránů.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz