APLIKACE TN.CZ
řeka

Muž měl z Karlova mostu skočit do Vltavy! Hledali ho potápěči

Pražští policisté a hasiči zasahují na pražském Smetanově nábřeží. Z Karlova mostu měl do Vltavy skočit nebo spadnout muž a poté plavat směrem ke Kampě. V půli cesty ale zmizel pod vodou. Od té doby ho hledají potápěči.

Muž měl do Vltavy skočit z Karlova mostu krátce po osmé hodině večer. Podle svědků plaval směrem k ostrovu Kampa, dostal se ale jen do půli cesty. Policisté potvrdili, že prověřují "pohyb osoby v řece".

Na místo kromě policie vyrazili také záchranáři a hasiči. "Na místě jsou potápěči z modřanské stanice a jednotky z centrální a holešovické stanice se člunem," uvedl na twitteru mluvčí hasičů Martin Kavka.

 

Související obsah

Podle informací z místa nad Vltavou přelétal také vrtulník s termovizí. Muže se ale zatím nepodařilo najít. Asi po dvou hodinách záchranné složky kvůli tmě pátrání ukončily s tím, že se k řece vrátí ráno.

epa, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz