Domácí

Policisté vypátrali uprchlého vězně v herně. Unikal od soboty

Policisté vypátrali uprchlého vězně v herně. Unikal od soboty
Zdroj: Policie ČR

Policisté pátrali po uprchlém vězni, který zmizel z pracoviště v Praze. Kriminalistům se ho od soboty nepodařilo vypátrat, ve středu se proto obrátili na veřejnost. A díky tomu se jim velmi rychle povedlo uprchlíka dopadnout.

"Díky medializaci celého případu jsme hodinu po půlnoci přijali oznámení od pozorného občana, který uvedl, že se uprchlý vězeň nachází v jedné z heren na Vyšehradě. Policisté na místo neprodleně vyrazili a odsouzeného zadrželi," uvedl ve čtvrtek ráno policejní mluvčí Jan Rybanský.

Od soboty 25. 11. pátrali policisté po uprchlém jednatřicetiletém vězni, který zmizel z pracoviště v Praze. Hledaný Antonín Nguyen měl na sobě v době útěku bílé kalhoty, šedé triko a modrou krátkou mikinu. Muž nosí dioptrické brýle.

"Kriminalisté pátrači provedli do této doby celou řadu úkonů mající za cíl tohoto muže vypátrat. Nicméně žádný z těchto kroků, nevedl k jeho nalezení. A to i s ohledem na skutečnost, že se s největší pravděpodobností jedná o muže takzvaně na pohybu," vysvětlil už ve středu policejní mluvčí Jan Rybanský.

"Proto z tohoto místa prosíme o pomoc širokou veřejnost. Pokud byste kdokoliv věděl, kde se odsouzený momentálně zdržuje, pohybuje, nebo kde přebývá, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158," doplnil Rybanský.

Související obsah

Hledaný je střední postavy, 170 centimetrů vysoký, má hnědé oči a krátké černé vlasy. Podle policejní databáze by neměl být ozbrojen.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz