Podoba

Měla vypadat jako Angelina Jolie. Takhle po 50 operacích dopadla!

Měla vypadat jako Angelina Jolie. Takhle po 50 operacích dopadla!
Zdroj: Profimedia / instagram

Devatenáctiletá Íránka podstoupila více než 50 plastických operací. Chtěla se co nejvíce podobat své oblíbenkyni Angelině Jolie. Všechno se ale ošklivě zvrtlo a dívka teď musí poslouchat, že vypadá spíše jako zombie.

Už od dětství byla Sahar Tabarová posedlá herečkou Angelinou Jolie. Tak moc se chtěla sexbombě podobat, že podstoupila více než 50 plastických operací. Radikální zákroky i hladovění naprosto změnily Sahařin vzhled, píše portál Daily Mirror.

Dnes devatenáctiletá Íránka připomíná ale spíše vyzáblou zombie než slavnou herečku. Tváře má úplně propadlé, nos nepřirozeně zvedlý a rty příliš napuchlé. Otřesný zvhled dokreslují světle modré čočky, které Sahar často nosí.

I přesto dívku na instagramu sleduje téměř 400 tisíc lidí. Většina z nich se ale obává o Sahařino zdraví, případně o jejím vzhledu vtipkují. "Vypadáš jako mrtvá nevěsta Tima Burtona," píše jeden uživatel. "Je tohle halloweenská maska, nebo jen filtr?" utahuje si další.

 

Související obsah

Množství plastických operací zatím nikdo nepotvrdil, a tak média začala okamžitě spekulovat, jestli nejde jen o upravené fotky a videa. Ostatně na záběrech, které Sahar zveřejnila na svém profilu jen před několika dny, vypadá lépe. Není ale jasné, jestli nebylo natočeno před násilnými operacemi.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pamatujete na sexy Donnu z Beverly Hills 90210? Po plastikách byste ji už nepoznali!

TO JE ŠÍLENÉ: Slavný lidský Ken ukázal, jak vypadal před plastikami. Poznali byste ho?

Živá Barbie ŠOKUJE! Máme fotku, jak vypadá ve skutečnosti

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz