Autobus

Cestujícímu v autobusu tak páchly nohy, že skončil na policii

Cestujícímu v autobusu tak páchly nohy, že skončil na policii
Zdroj: Twitter

Asi každý má ve svém okolí někoho, koho ucítí ještě dřív, než ho uvidí. Zvlášť pokud se dotyčný zuje. Přesto je příběh z Indie, kdy vyzutí bot v autobuse způsobilo (nejen) poprask, na úplně jiné úrovni.

Neuvěřitelná událost se začala odvíjet v autobuse mířícím z Himaláje do Nového Dillí. Jeden z cestujících si chtěl při dlouhé cestě udělat pohodlí a sundal si proto nejprve boty a vzápětí i ponožky.

Jenže puch linoucí se do okolí rozdráždil další pasažéry. Ti "smraďocha" požádali, aby ponožky buď někam schoval nebo rovnou vyhodil oknem ven, píše britský Daily Mail.


Jenže o tom dotyčný nechtěl ani slyšet a vzápětí se proto strhla hodně hlasitá a vyhrocená hádka. A když řidiči autobusu došlo, že řev se neutiší, nezbylo mu nic jiného než zastavit před policejní stanicí.

Policisté páchnoucího potížistu zatkli za vzbuzování veřejného pohoršení a později propustili na blíže nespecifikovanou kauci. Policejní šéf Sanjeev Gandhi dodal, že muž ostatním cestujícím před zatčením vyhrožoval a nepřístojnosti páchal i na policejní stanici. Zároveň ovšem údajný páchnoucí pasažér vyplnil stížnost, v níž ostatním pasažérům vyčetl, že ho utlačovali a zastrašovali. Jeho nohy totiž prý rozhodně nesmrdí.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz