Slovensko

Aničku našli oběšenou uprostřed ulice! Znásilnili ji, tvrdí místní

Aničku našli oběšenou uprostřed ulice! Znásilnili ji, tvrdí místní
Zdroj: facebook

Tragédie otřásla minulý týden Trebišovem na Slovensku. Na jednom ze sloupů veřejného osvětlení našli místní oběšenou 16letou Annu R. Policie prozatím neví, jestli šlo o sebevraždu, nebo děvčeti někdo ublížil. Městem se ale začínají šířit zvěsti, že ji někdo znásilnil a zavraždil.

Ještě ve středu večer byla s partou kamarádů, ve čtvrtek nad ránem našli její bezvládné tělo na sloupu veřejného osvětlení lidé, kteří šli do práce. Kamarádi jí prý nabízeli, že ji večer doprovodí, ona to ale odmítla se slovy, že chce být sama, píše web Pluska.sk.

Matka ji naposledy viděla ve středu kolem osmé večer. "Byla veselá," popsala maminka Lenka. Domů už se Anka nevrátila. Máma je přesvědčená o tom, že si na život sama nesáhla. "Nešlo tady o nešťastnou lásku ani problémy v rodině nebo ve škole. Nebyl důvod, aby si sáhla na život," svěřila se Lenka pro Plusku.sk.

V pondělí se s mladičkou dívkou naposledy rozloučily stovky lidí. Maminku odchod milované dcery úplně zlomil. Hodinu před obřadem stála s partnerem u otevřené bílé rakve a hladila dívku, která byla podle tradice oděna v bílém, po tváři.

Související obsah

Poslední sbohem přišly dát Ance i spolužáci, žádný z nich se neubránil slzám. "Je tu den, který jsme nemysleli, že jednou přijde, když se loučíme s Ankou bez podání ruky a objetí. Byla krásná, hodná, ale i rebelka, zkrátka úžasné děvče," zavzpomínal na nejlepší kamarádku jeden ze spolužáků.

Případ teď vyšetřuje policie. Kolem sebevraždy i její příčiny se v Trebišově rozproudila bouřlivá debata a podle některých možná někdo dívce schválně ublížil. Mluví se také o tom, že policii se přihlásila trojice mladíků, která by mohla vnést do případu více světla.


ČTĚTE TAKÉ:

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz