Pohřební služba

Tenhle vozí nebožtíky? Agresivní řidič pohřebáku se pral s policií

Ve středu v podvečer museli policisté použít donucovací prostředky proti řidiči pohřební služby. Po 19. hodině obdrželi několik oznámení na tísňovou linku, podle svědků byl řidič opilý a agresivní. Když jej policisté vypátrali, začal se s nimi prát.

Na podivné chování řidiče pohřební služby upozornil první volající policisty po 19. hodině. Policistům řekl, že řidič, který jel po pražské ulici Jana Želivského s pohřebním vozem, byl zřejmě opilý. Policisté hned vyslali na místo několik hlídek.

Později přijali policisté další tísňové volání. Volající dokonce uvedl, že šofér pohřebáku měl být agresivní a během své cesty po Praze měl napadnout jiného řidiče.

Policejní hlídky objevily podezřelý vůz u Libeňského mostu. Řidič před nimi stihl zajet do garáží nákupního centra. Tam jej ale policisté následovali, a když s ním chtěli policisté provést příslušné úkoly, začal být agresivní a s hlídkou se prát.

Související obsah

"Policisté použili k zajištění muže donucovací prostředky a podezřelého pak odvezli na služebnu," řekl TV Nova mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Kvůli jeho agresivitě nemohli policisté na místě provést dechovou zkoušku, aby zjistili, jestli muž opravdu řídil opilý, jak tvrdili oznamovatelé. Podle informací TV Nova naštěstí v pohřebním voze nebyli žádní nebožtíci.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz