Lupič

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl
Zdroj: Profimedia

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

Pětadvacetiletý cizinec do baru a herny v Jindřichově Hradci vešel ve středu těsně po třetí hodině ráno.

"Přes hlavu měl nataženou kapuci a obsluhující barmanku požádal o prodání krabičky cigaret. V okamžiku, kdy barmanka chtěla v pokladně cigarety namarkovat, již obviněný agresor obešel bar a s nožem, který držel v ruce, přistoupil k barmance. Nůž na ženu namířil a požadoval prachy," uvedla policejní mluvčí Hana Millerová.

Vzápětí se na ženu vrhl a snažil se ji srazit na zem. Když se mu to nepodařilo, chytil lupič barmanku pod krkem, přiložíl nůž k jejímu tělu a zopakoval, že chce peníze.


Související obsah

"Barmanka peníze nevydala a agresorovi sdělila, že všude jsou kamery. Pachatel se zalekl a utekl. Policisté ho vypátrali velmi rychle, po necelých třech hodinách. Ještě během středy ho komisař obvinil z loupeže," doplnila Millerová.

Lapkovi hrozí v krajním případě až desetiletý pobyt za mřížemi, soud velmi brzy rozhodne o tom, zda obviněný lupič skončí ve vazbě. 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz