Zahraničí

Ženu přitahují věci! Zasnoubila se s obřím lustrem. Spí s menším

Ženu přitahují věci! Zasnoubila se s obřím lustrem. Spí s menším
Zdroj: Profimedia

Amanda Libertyová (33) tvrdí, že je objektosexuálka. Sexuálně ji přitahují lustry, kterých má doma hned několik. Největší lásku cítí k jednomu německému modelu, dokonce takovou, že se rozhodla k důležitému kroku - zasnoubila se s ním. Do postele si ale nosí jiné osvětlení, kterému říká Jewel.

Sedmdesáticentimetrový lustr dostal jméno Lumiere a má 90 let. Věkový rozdíl ženě vadit nemusí, nejde na osvětlení poznat. Britka se o svého vyvoleného pečlivě stará – koupe ho, leští a zahrnuje polibky. O neobvyklém vztahu napsal britský Daily Mail.

Pořídila ho za 400 liber (zhruba 12 000 korun) v antikvariátu. Byla to láska na první pohled. "Když jsem ho uviděla na internetu, musela jsem lustr okamžitě objednat," popsala. O šest dní později měla svého snoubence v náručí.

Zásnuby proběhly na svatého Valentýna. "Doufá, že jednoho dne dojde k obřadu. Nikdy předtím jsem zasnoubená nebyla, takže je to celé velice vzrušující," řekla Amanda, která žije v britském Leedsu. Není jasné, čím jí natolik oslovil. Ve svém domě jich má pětadvacet.

O všech svých osvětleních mluví v ženském rodě. "Nemůžu na ni přestat myslet. Má tak nádherný tvar a vychází z ní opravdu úžasná energie," popsala své pocity médiím. I když se plánuje provdat za Lumiera, v posteli jí vyhovuje něco menšího. Noci tráví vedle lustru jménem Jewel.

Se všemi pětadvaceti kousky má otevřený vztah. Dovolit si to může, protože na sebe její lustry "nežárlí a mají pochopení". Láska k věcem se u ní projevila už ve 14 letech. Její vkus se ale postupně měnil. V mládí se zamilovala do bubnu.

Láska k Soše Svobody (Statue of Liberty) ženě doslova změnila život. Zamilovala se do ní natolik, že si nechala změnit jméno na Libertyová. Vztah na dálku byl pro Amandu náročný. Za svou milenkou se přes oceán vydala hned šestkrát, vztah ale nevydržel. Se sochou se zkrátka cítila velmi osamělá.

Související obsah

Náklonost k lustrům u ní vyvolal její první kousek, který dostal jméno Luna. Její vysněnou prací je starat se o historické osvětlení v Buckinghamském paláci.

Pro její sexuální orientaci, která nebyla zatím vědecky příliš prozkoumána, lidé nemají příliš pochopení. "Nerozum tomu. Chtěla bych, aby viděli, jak mě lustry činí šťastnou a jak obohatily můj život. Nikomu neubližuji, jenom jednoduše následuji hlas svého srdce," uzavřela žena.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz