Smrt

Tragická nehoda na Písecku! Řidič po nárazu do mostku uhořel

Policisté i hasiči v pátek ráno vyjížděli k vážné nehodě na jihu Čech. U obce Dobev havaroval řidič osobního auta, vůz po nárazu do mostku začal hořet.

Smrtelná nehoda se stala krátce před čtvrtou hodinou ráno na silnici 139 u obce Dobev ve směru od Písku. "Osobní auto narazilo do mostku a následně vyjelo mimo komunikaci," informovala policie.

Nehoda se neobešla bez zranění řidiče. Není jasné, v jakém zdravotním stavu po srážce byl, auto ale po nárazu okamžitě pohltily plameny. Řidiče se zachránit nepodařilo. "Vozidlo je zcela shořelé," dodala policie.

Související obsah

Incident se stal v mírné zatáčce, na místo vyrazil koroner. Vyšetřovatelé upozorňují na nebezpečí námrazy v tomto úseku, je tak možné, že právě ledovka mohla být příčinou nehody.

Zdroj: TV Nova

Před ledovkou varovali ve čtvrtek i meteorologové, kteří kvůli ní vydali také výstrahu. V kterých krajích má být situace nejhorší, se dočtete zde.

Řidič fordu je letos už 52. obětí na jihu Čech a třetí jen za tento týden. Krátce před středečním polednem zemřel na Prachaticku sedmapadesátiletý řidič poté, co na rozdvojení cesty ve tvaru "Y" nezvládl řízení a rozbil auto o strom. Ve Strunkovicích nad Volyňkou pak zemřela řidička, která se v protisměru čelně srazila s nákladním autem plným železa.

Tragédie v Olomouci

U vážné dopravní nehody zasahovali hasiči v pátek kolem jedné hodiny ráno na Wolkerově ulici v Olomouci. "Po příjezdu na místo zjistili, že při nehodě havarovalo jedno osobní vozidlo. Hasiči asistovali zdravotnické záchranné službě při záchraně životů dvou zraněných osob. Spolujezdkyně i přes veškerou snahu záchranářů svým zraněním na místě podlehla," uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

Hasiči měli již v době jízdy k zásahu informaci, že vozidlo po nehodě začalo hořet. "Požár uhasil před příjezdem hasičů kolemjedoucí řidič ručním hasicím přístrojem, hasiči pak vozidlo zkontrolovali a dohasili," dodala mluvčí.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz