Střelba

Horor v Hurbanově: David položil život za lásku, Nikolu střelil muž!

Horor v Hurbanově: David položil život za lásku, Nikolu střelil muž!
Zdroj: Policie SR/ facebook

Servírka Nikola (21) leží v kritickém stavu v nemocnici poté, co ji v hurbanovském baru postřelil opilý návštěvník. Rozzuřený muž na ni zaútočil v noci na pátek, David (29), který se dívky zastal, sám zemřel. A o život přišel i útočník.

Když viděl muže střílejícího na jeho lásku, okamžitě se jí vrhnul na pomoc. Sám ale o život přišel, rozzuřený muž ho zastřelil. Pak otočil zbraň i proti sobě. Takový je scénář hororového případu, který v současné době řeší policisté v Hurbanově na jihu Slovenska.

Konflikt rozpoutal okolo půlnoci majitel, který vyhodil z baru opilého a agresivního návštěvníka. Muž (61) sice zamířil domů, brzy už se ale vracel na stejné místo ozbrojený. Z šesti legálně držených zbraní si dvě vzal, sedl do auta a vyrazil na cestu.

Pod vlivem alkoholu ale do cíle nedojel, havaroval v poli. Dál tak musel jít po svých. Když konečně dorazil do baru, rozpoutal peklo. "S legálně drženou zbraní začal střílet po servírce. Vzápětí jí přiběhl na pomoc její 29letý přítel," informovala slovenská policie.

Související obsah

Útočník začal pálit i po něm, pak otočil zbraň proti sobě. Podle svědků se střelil do hlavy a zemřel. "Mladý muž zemřel, servírka je v nemocnici ve vážném, ale stabilizovaném stavu," dodala policie.

Podle informací topky.sk je postřelenou ženou Nikola S., která schytala ránu do hrudníku. Druhou obětí je její o osm let starší přítel David. Spolu byli více než tři roky. Vyplývá to z informací, které dívka zveřejnila na facebooku.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz