Kolaps

Zpěvák Chris Rea zkolaboval při koncertu, skončil v nemocnici

Zpěvák Chris Rea zkolaboval při koncertu, skončil v nemocnici
Zdroj: Profimedia

Známý anglický skladatel a zpěvák Chris Rea zkolaboval během sobotního koncertu v anglickém Oxfordu. Umělce musela do nemocnice převézt sanitka, je ve stabilizovaném stavu.

Zpěvák, známý hity jako Road to Hell, Driving home for Christmas nebo Josephine se podle jednoho z účastníků koncertu prostě náhle na pódiu sesypal.


Darren Fewins, který si na akci vyrazil s manželkou, agentuře AP řekl, že koncert trval asi 40 nebo 45 minut, když šestašedesátiletý Rea náhle přepadl dozadu. Zpěvák loni prodělal mrtvici, připomíná Independent.

"Stál u mikrofonu s kytarou v ruce a opakovaně třásl levou rukou, jako kdyby s ní nebylo něco v pořádku," popsal Fewins. Pak prý Rea vykročil k mikrofonu a snažil se ho popadnout. Náhle udělal několik kroků dozadu a zhroutil se. "Nebyl tam nikdo, kdo by ho chytil, tak se prostě sesunul na hromádku," doplnil svědek.


Související obsah


Krátce na to spadla opona a koncert skončil. Pro zpěváka přijela sanitka, která ho přepravila do nemocnice. Jeho stav je stabilizovaný.


Loňská mrtvička přitom není zdaleka první vážnou zdravotní komplikací, s níž se musel zpěvák za svůj život vypořádat. Před lety totiž onemocněl rakovinou slinivky a lékaři mu museli orgán úplně odstranit.

pez, TN.cz

K tématu Kolaps

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz