Tragická nehoda se stala ráno na hlavním tahu z Brna na Svitavy. Podle policie nedal řidič osobního auta na křižovatce u Sebranic přednost a srazil se s nákladním autem. Pravděpodobný viník nehody srážku nepřežil. Obě auta skončila mimo vozovku a hasiči museli přeložit náklad cihel, aby mohli nákladní vůz vyprostit.
Nehoda se odehrála krátce po šesté hodině ráno na silnici číslo 43 z Brna na Svitavy na křižovatce u Sebranic.
"Čtyřiatřicetiletý řidič osobního vozu mercedes nedal přednost kamionu jedoucímu od Brna. Řidič osobního auta na místě zemřel," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Obě auta skončila po nárazu v poli. Řidič nákladního auta vyvázl z nehody bez zranění. Souprava naložená stavebním materiálem se však zaryla do rozbahněného pole. Hasiči museli přeložit náklad kvádrů z nákladního auta, aby ho mohli vůbec vyprostit. Vyšetřování a odklízení trosek tragické nehody trvalo několik hodin.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz